24/1/1981
Ιδρυθέν Διοικητικό Συμβούλιο:
Πρόεδρος: Τσακνάκης Αθανάσιος του Γρηγορίου
Αντιπρόεδρος: Ζαρογιάννης Ιωάννης του Αστερίου
Ταμίας: Ξηρομερίτης Θεόδωρος του Αντιγόνου
Γεν. Γρμματέας: Καραΐσκος Δημήτριος του Γεωργίου
Μέλος: Γεωργαντάς Θεοχάρης του Γεωργίου
Μέλος: Καραμήτρος Κων/νος του Ιωάννη
Μέλος: Κουτρουλός Απόστολος του Νικολάου
Μέλος: Καραΐσκος Γρηγόριος του Ιωάννη
Μέλος: Σταυρογιάννης Γεώργιος του Αθανασίου

 

Διετελεσθέντες Πρόεδροι:

08/01/1983 Τσακνάκης Αθανάσιος
28/11/1987 Ζκάγιας Αθανάσιος
03/12/1989 Ζκάγιας Αθανάσιος
10/12/1991 Μακρής Αριστείδης
29/10/1992 Ζκάγιας Αθανάσιος
23/11/1994 Ζκάγιας Αθανάσιος
16/12/1996 Καραγιάννης Γεώργιος
04/11/1997 Φούντας Γεώργιος
14/12/1998 Λαφατζής Νικόλαος
20/11/2000 Αετός Δημήτριος
18/11/2002 Κουτρουλός Χρήστος
31/10/2004 Ρίζος Ηλίας
06/11/2006 Λαφατζής Κων/νος
29/10/2008 Κακαμούκας Δημήτριος
20/04/2010 Κελεπούρης Γεώργιος
23/03/2012 Κελεπούρης Γεώργιος

09/03/2014 Λέφας Γρηγόριος

16/03/2016 Λέφας Γρηγόριος

 

 

Αντιπρόσωποι που διετέλεσαν στο Δ.Σ. της Π.Ο.Σ.Σ.

2002-2004   Παλιός Γεώργιος (Ταμίας)

2006-2008   Κουτρουλός Χρήστος (Ταμίας)

2012-2014   Λαφατζής Κων/νος (Έφορος Υλικού)

2014-2016    Κατσιούλας Απόστολος (Έφορος Υλικού)

2016- Σήμερα Κατσιούλας Απόστολος (Αντιπρόεδρος)

2016- Σήμερα Κουτρουλός Χρήστος

 

Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.Σ.Σ.

Κουτρουλός Χρήστος του Κων/νου

Κατσιούλας Απόστολος του Αθανασίου

 

Σημερινό Δ.Σ.

13/03/2016
Πρόεδρος : Λέφας Γρηγόριος του Βασιλείου
Αντιπρόεδρος : Μακρή- Λαφατζή Παναγιώτα του Δημητρίου
Γεν. Γραμματέας :Κουτρουλού – Ζκάγια Παναγιώτα του Βασιλείου
Ειδ. Γραμματέας : Ζαρογιάννης Ιωάννης του Δημητρίου
Ταμίας : Σταυρογιάννης Γεώργιος του Αθανασίου
Έφορος Δημ. Σχέσων: Αποστόλου Παναγιώτης του Χρήστου
Έφορος Υλικού : Ζαρογιάννης Αθανάσιος του Ιωάννη
Έφορος Χορευτικών :Χαλβατζής Βασίλειος του Κων/νου
Υπεύθυνος Νεολαίας :Ρίζος Αστέριος του Νικολάου

Ελεγκτική Επιτροπή
Ρίζος Κων/νος του Αστερίου
Ζκάγιας Βασίλειος του Αστερίου
Λαφατζής Κων/νος του Θεοδώρου